Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

  • Trener ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    4:5 (2:1, 1:3, 1:1)

  • Data:

    2018-03-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:00

  • Godzina zakończenia:

    09:50

  • Lodowisko:

    Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Marcin Gawin

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:22 EQ

Karasiński Arkadiusz Kowalski Bartosz, Grabarczyk Mikołaj

2:0 14:17 EQ

Olszewski Patryk Kowalski Bartosz

2:1 16:21 EQ

Drozd–Niekurzak Stanisław Kaczmarek Jonathan

3:1 21:12 EQ

Kowalski Bartosz Olszewski Patryk

3:2 25:17 EQ

Trzebiatowski Wiktor

3:3 28:42 EQ

Bittner Mikołaj Kaczmarek Jonathan

3:4 37:12 EQ

Kaczmarek Jonathan

4:4 50:21 EQ

Olszewski Patryk Kowalski Bartosz

4:5 55:16 EQ

Wardzyński Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:19 - ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:15 Jonas Dominik ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
31:42 Juchniewicz Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 33 29 4 87
30 Jaroń Kacper 20:00 14 13 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 0
38 Karasiński Arkadiusz 1 0 1 0
13 Kowalski Bartosz 1 3 4 0
83 Olszewski Patryk 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Dybizbański Filip 0 0 0 0
87 Grabarczyk Mikołaj 0 1 1 0
39 Matiashchuk Oleksandr 0 0 0 0
80 Baisarovych Volodymyr 0 0 0 0
14 Jonas Dominik 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Wota Wojciech 0 0 0 0
52 Matuszewski Antoni 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 27 24 3 88
7 Wojtoniak Kamil 20:00 12 11 1 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bittner Mikołaj 1 0 1 0
3 Młyński Michał 0 0 0 0
19 Fruczek Kacper 0 0 0 0
23 Drozd–Niekurzak Stanisław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
16 Wardzyński Jan 1 0 1 0
22 Parszewski Maciej 0 0 0 0
21 Kaczmarek Jonathan 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Juchniewicz Jan 0 0 0 2
11 Trzebiatowski Wiktor 1 0 1 0
12 Rak Kosma 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Urbaniak Bartek 0 0 0 0