Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U16 (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź U16 (MŁ):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Dzmitry Astapenka

  • Wynik:

    2:7 (0:2, 2:1, 0:4)

  • Data:

    04.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    12:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Piotr Zdunek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:06 EQ

Bohuszko Igor Dobrzeniecki Natalian

0:2 19:58 EQ

Nawrocki Michał Kańczewski Konrad

0:3 24:54 -1

Kańczewski Konrad

1:3 35:29 EQ

Karasiński Arkadiusz Olszewski Patryk, Łąpieś Aleksander

2:3 37:57 EQ

Karasiński Arkadiusz Biernacki Jakub

2:4 47:50 EQ

Suski Bartosz Nawrocki Michał

2:5 50:47 EQ

Bohuszko Igor Kołybski Mikołaj

2:6 55:27 EQ

Wiwatowski Kamil Bohuszko Igor, Golik Mateusz

2:7 59:40 EQ

Nawrocki Michał Wiwatowski Kamil, Maćkowski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:57 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:06 Łąpieś Aleksander ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:06 Golik Mateusz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:55 Kołybski Mikołaj MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
35:05 Golik Mateusz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
56:29 - MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

ŁKH Łódź U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 42 39 3 92
30 Jaroń Kacper 20:00 21 17 4 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
95 Olszewski Patryk 0 1 1 0
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 1 1 2
38 Karasiński Arkadiusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Matuszewski Antoni 0 0 0 0
92 Dybizbański Filip 0 0 0 0
43 Biernacki Jakub 0 1 1 0
87 Grabarczyk Mikołaj 0 0 0 0
86 Błażko Aleksander 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 30:50 10 10 0 100
45 Grabara II Bartosz 29:10 16 14 2 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 1 1 2 0
88 Kołybski Mikołaj 0 1 1 2
42 Golik Mateusz 0 1 1 4
18 Nawrocki Michał 2 1 3 0
91 Maćkowski Szymon 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 0 1 1 0
10 Wiwatowski Kamil 1 1 2 0
99 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 2 1 3 0
87 Suski Bartosz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kowalski Adam 0 0 0 0
68 Schafer Eryk 0 0 0 2
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 0