Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Dzmitry Astapenka

  • Wynik:

    3:7 (1:2, 2:0, 0:5)

  • Data:

    25.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Wojciech Wrycza

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:51 EQ

Fruczek Kacper Drozd–Niekurzak Stanisław

1:1 07:15 EQ

Walczak Jan Wenker Jakub

1:2 10:45 EQ

Nawrocki Michał

2:2 24:21 EQ

Fruczek Kacper Drozd–Niekurzak Stanisław

3:2 37:56 EQ

Fruczek Kacper

3:3 41:43 EQ

Suski Bartosz Wiwatowski Kamil

3:4 42:04 EQ

Golik Mateusz Schafer Eryk

3:5 44:50 -1

Kołybski Mikołaj Wenker Jakub

3:6 46:47 EQ

Wenker Jakub Walczak Jan

3:7 55:55 EQ

Kańczewski Konrad Maćkowski Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:18 Nawrocki Michał MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:24 Kuźmicz Tadeusz GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Rzucenie na bandę
35:39 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
43:28 Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Reclaf Mikołaj 28:45 29 28 1 96
7 Wojtoniak Kamil 31:15 27 23 4 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 0
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 3 0 3 0
10 Drozd–Niekurzak Stanisław 0 2 2 0
22 Parszewski Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
17 Kira Marcel 0 0 0 0
16 Wardziński Jan 0 0 0 0
24 Kuźmicz Tadeusz 0 0 0 2
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Rak Kosma 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 29:49 10 9 1 90
45 Grabara II Bartosz 30:11 13 11 2 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 1 0 1 0
88 Kołybski Mikołaj 1 0 1 0
17 Wenker Jakub 1 2 3 2
18 Nawrocki Michał 1 0 1 2
22 Walczak Jan 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
21 Kowalski Adam 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 1 1 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
87 Suski Bartosz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Schafer Eryk 0 1 1 2
5 Kowalski Konrad 0 0 0 0
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
91 Maćkowski Szymon 0 1 1 0
42 Golik Mateusz 1 0 1 0