Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź U16 (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź U16 (MŁ):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    2:11 (0:4, 2:2, 0:5)

  • Data:

    14.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    12:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    Tomasz Kurowski, Tadeusz Raczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    11

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:29 EQ

Gromadzki Adrian Drozd–Niekurzak Stanisław

0:2 02:10 EQ

Kuźmicz Tadeusz

0:3 13:00 -1

Fruczek Kacper Gromadzki Adrian

0:4 18:11 EQ

Kuźmicz Tadeusz Wardziński Jan

0:5 21:47 EQ

Kuźmicz Tadeusz

1:5 31:23 +1

Biernacki Jakub Węgrzynowski Daniel

2:5 35:30 EQ

Biernacki Jakub Grabarczyk Mikołaj, Dybizbański Filip

2:6 37:11 EQ

Fruczek Kacper Kira Marcel, Gromadzki Adrian

2:7 49:24 EQ

Gromadzki Adrian Kurnicki Oliwier

2:8 51:54 -1

Fruczek Kacper Gromadzki Adrian

2:9 52:55 EQ

Gromadzki Adrian Wardziński Jan

2:10 55:55 EQ

Fruczek Kacper Drozd–Niekurzak Stanisław

2:11 57:40 -2

Drozd–Niekurzak Stanisław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:37 Kurnicki Oliwier GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Trzymanie
12:22 Pezowicz Kuba GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
15:22 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:29 Juchniewicz Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:33 Młyński Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
43:33 Kurnicki Oliwier GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak łokciem
50:35 Wardziński Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:50 Wardziński Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:58 Młyński Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
58:22 Pezowicz Kuba GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

ŁKH Łódź U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 37:45 35 29 6 82
30 Jaroń Kacper 22:15 18 13 5 72

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 0
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
7 Olszewski Patryk 0 0 0 0
38 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Dybizbański Filip 0 1 1 0
87 Grabarczyk Mikołaj 0 1 1 0
34 Biernacki Jakub 2 0 2 0
86 Błażko Aleksander 0 0 0 0
68 Węgrzynowski Daniel 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
52 Matuszewski Antoni 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 25:48 16 15 1 93
7 Reclaf Mikołaj 34:12 15 14 1 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kurnicki Oliwier 0 1 1 4
9 Juchniewicz Jan 0 0 0 2
18 Fruczek Kacper 4 0 4 0
21 Drozd–Niekurzak Stanisław 1 2 3 0
13 Gromadzki Adrian 3 3 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Młyński Michał 0 0 0 12
16 Wardziński Jan 0 2 2 4
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
24 Kuźmicz Tadeusz 3 0 3 0
19 Laskowski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kira Marcel 0 1 1 0
23 Dolewski Patryk 0 0 0 0
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 4
22 Parszewski Maciej 0 0 0 0