Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź U16 (MŁ)

  • Trener ŁKH Łódź U16 (MŁ):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    10:3 (3:1, 5:0, 2:2)

  • Data:

    26.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:10

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:47 EQ

Juchniewicz Jan

2:0 03:54 EQ

Fruczek Kacper Drozd–Niekurzak Stanisław

3:0 06:33 +1

Drozd–Niekurzak Stanisław Kuźmicz Tadeusz, Fruczek Kacper

3:1 15:58 EQ

Kowalski Bartosz Olszewski Patryk

4:1 20:59 EQ

Kuźmicz Tadeusz Fruczek Kacper

5:1 21:35 EQ

Pezowicz Kuba Kaczmarek Jonathan

6:1 24:22 EQ

Fruczek Kacper Kuźmicz Tadeusz

7:1 31:34 EQ

Kurnicki Oliwier Kuźmicz Tadeusz, Drozd–Niekurzak Stanisław

8:1 32:17 EQ

Drozd–Niekurzak Stanisław Kuźmicz Tadeusz, Fruczek Kacper

9:1 41:23 EQ

Kaczmarek Jonathan Fruczek Kacper

9:2 48:06 +1

Olszewski Patryk

10:2 55:09 EQ

Fruczek Kacper

10:3 58:54 +1

Kowalski Bartosz Grabarczyk Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:08 Drustinac Adrian ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
25:44 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:44 Olszewski Patryk ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:43 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
46:56 Bittner Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
49:48 Dybizbański Filip ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
50:06 Grabarczyk Mikołaj ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
53:48 Parszewski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
53:48 Drustinac Adrian ŁKH Łódź U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:49 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Reclaf Mikołaj 40:00 25 23 2 92
7 Wojtoniak Kamil 20:00 5 4 1 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 2
8 Pezowicz Kuba 1 0 1 0
18 Fruczek Kacper 3 4 7 0
23 Drozd–Niekurzak Stanisław 2 2 4 0
5 Dolewski Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Juchniewicz Jan 1 0 1 0
12 Kurnicki Oliwier 1 0 1 0
16 Wardziński Jan 0 0 0 0
24 Kuźmicz Tadeusz 1 4 5 0
19 Laskowski Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kira Marcel 0 0 0 0
3 Młyński Michał 0 0 0 0
10 Gmyrek Kamil 0 0 0 0
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
22 Parszewski Maciej 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Petke Jakub 0 0 0 2
14 Kaczmarek Jonathan 1 1 2 4

ŁKH Łódź U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 39:36 46 41 5 89
30 Jaroń Kacper 20:24 26 21 5 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 4
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 0
38 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
13 Kowalski Bartosz 2 0 2 0
7 Olszewski Patryk 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Dybizbański Filip 0 0 0 2
87 Grabarczyk Mikołaj 0 1 1 2
68 Węgrzynowski Daniel 0 0 0 0
40 Wota Wojciech 0 0 0 0
39 Matiashchuk Oleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Kovalenko Mark 0 0 0 0
52 Matuszewski Antoni 0 0 0 0