Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    3:13 (2:2, 0:4, 1:7)

  • Data:

    29.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:29 EQ

Kuźmicz Tadeusz Rak Kosma, Młyński Michał

1:1 06:20 EQ

Suski Bartosz

2:1 08:38 EQ

Drozd–Niekurzak Stanisław Fruczek Kacper

2:2 12:18 +1

Kańczewski Konrad Kołybski Mikołaj

2:3 28:27 EQ

Nawrocki Michał Maćkowski Szymon, Rutkowski Patryk

2:4 33:25 EQ

Suski Bartosz Wiwatowski Kamil, Bohuszko Igor

2:5 35:09 EQ

Piskalski Konrad Wenker Jakub

2:6 39:45 +2

Maćkowski Szymon Wenker Jakub, Golik Mateusz

2:7 41:24 +1

Walczak Jan Maćkowski Szymon, Sawicki Marcel

2:8 42:41 EQ

Sawicki Marcel Rutkowski Patryk, Maćkowski Szymon

2:9 54:14 EQ

Maćkowski Szymon Wiwatowski Kamil, Sawicki Marcel

2:10 55:30 EQ

Wenker Jakub

2:11 56:29 EQ

Wenker Jakub Ongirski Mikołaj

2:12 58:21 EQ

Nawrocki Michał Walczak Jan, Kołybski Mikołaj

3:12 59:41 EQ

Kuźmicz Tadeusz Fruczek Kacper, Drozd–Niekurzak Stanisław

3:13 59:49 EQ

Piskalski Konrad Wenker Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:01 Wardziński Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:03 Pezowicz Kuba GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
14:17 Golik Mateusz MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
29:24 Kańczewski Konrad MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:21 Rak Kosma GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:31 Fruczek Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Trzymanie
49:07 Drozd–Niekurzak Stanisław GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:46 Kuźmicz Tadeusz GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 48 42 6 87
7 Wojtoniak Kamil 20:00 27 21 6 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 2
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 0 2 2 2
4 Ananiew Filip 0 0 0 0
23 Drozd–Niekurzak Stanisław 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Laskowski Adam 0 0 0 0
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
5 Dolewski Patryk 0 0 0 0
24 Kuźmicz Tadeusz 2 0 2 2
16 Wardziński Jan 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Kira Marcel 0 0 0 0
3 Młyński Michał 0 1 1 0
12 Rak Kosma 0 1 1 2
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
14 Urbaniak Bartek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gmyrek Kamil 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 27:23 8 7 1 87
45 Grabara II Bartosz 32:27 11 9 2 81

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rutkowski Patryk 0 2 2 0
32 Sawicki Marcel 1 2 3 0
17 Wenker Jakub 2 3 5 0
16 Maćkowski Szymon 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
99 Ongirski Mikołaj 0 1 1 0
68 Piskalski Konrad 2 0 2 0
18 Nawrocki Michał 2 0 2 0
22 Walczak Jan 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 1 0 1 2
88 Kołybski Mikołaj 0 2 2 0
10 Wiwatowski Kamil 0 2 2 0
11 Bohuszko Igor 0 1 1 0
87 Suski Bartosz 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 0
5 Kowalski Konrad 0 0 0 0
26 Laskowski Kacper 0 0 0 0
42 Golik Mateusz 0 1 1 2
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 0