Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

  • Trener ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

  • Data:

    2017-10-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:48 EQ

Wardzyński Jan Trzebiatowski Wiktor, Kaczmarek Jonathan

2:0 13:17 EQ

Kuźmicz Tadeusz Ananiew Filip, Młyński Michał

2:1 29:30 EQ

Grabarczyk Mikołaj

2:2 32:39 EQ

Błażko Aleksander Olszewski Patryk

3:2 42:44 EQ

Ananiew Filip Fruczek Kacper

3:3 43:14 EQ

Olszewski Patryk Błażko Aleksander

4:3 46:52 EQ

Kuźmicz Tadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:25 Kowalski Bartosz ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
26:58 Wardzyński Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 2 Rzucenie na bandę
30:32 Błażko Aleksander ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 19 18 1 94
7 Wojtoniak Kamil 20:00 10 8 2 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 0 1 1 0
4 Ananiew Filip 1 1 2 0
19 Laskowski Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
20 Kaczmarek Jonathan 0 1 1 0
24 Kuźmicz Tadeusz 2 0 2 0
16 Wardzyński Jan 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Kira Marcel 0 0 0 0
3 Młyński Michał 0 1 1 0
12 Rak Kosma 0 0 0 0
11 Trzebiatowski Wiktor 0 1 1 0
14 Urbaniak Bartek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dolewski Patryk 0 0 0 0
10 Gmyrek Kamil 0 0 0 0
22 Parszewski Maciej 0 0 0 0

ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 34 32 2 94
30 Jaroń Kacper 20:00 16 14 2 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 0
38 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 2
7 Olszewski Patryk 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Dybizbański Filip 0 0 0 0
87 Grabarczyk Mikołaj 1 0 1 0
86 Błażko Aleksander 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Wota Wojciech 0 0 0 0
42 Zaleta Igor 0 0 0 0
68 Węgrzynowski Daniel 0 0 0 0