Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL):

    Zenon Obłoński

  • Wynik:

    0:8 (0:7, 0:1, 0:0)

  • Data:

    2017-11-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Elbląg II

  • Sędzia główny:

    Maciej Matusiak, Jarosław Dołęga

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:25 EQ

Charkin Wowa Vitek Jakub

0:2 01:34 EQ

Bagiński Patryk

0:3 04:02 EQ

Juchniewicz Jacek Bagiński Patryk

0:4 05:03 EQ

Banaczyk Marek Vitek Jakub

0:5 05:38 EQ

Łoś Jan Bagiński Patryk

0:6 06:03 EQ

Krajewski Adam Filip Błażej

0:7 06:55 EQ

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej

0:8 17:33 EQ

Krajewski Adam Zaborowski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:05 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:23 Rukat Miłosz UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Cybulski Kacper 15:00 1 0 1 0
6 Król II Michał 15:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Czerniewski Wojciech 0 0 0 0
18 Rukat Miłosz 0 0 0 2
7 Wocial Jakub 0 0 0 0
13 Dochniak Aleks 0 0 0 0
16 Wasiłyszyn Alan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Chojniak Maciej 0 0 0 0
21 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
9 Vaneev Maxim 0 0 0 0
12 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
11 Muczeński Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Jaskulski Rafał 0 0 0 0
20 Jankowski Szymon 0 0 0 0
17 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
14 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0
4 Bruggemann Hubert 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fruczek Radosław 15:00 0 0 0 0
2 Karol Dawid 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gulczyński Jan 0 0 0 0
9 Tuszkowski Maciej 0 1 1 2
11 Zaborowski Paweł 0 1 1 0
3 Bagiński Patryk 2 2 4 0
4 Juchniewicz Jacek 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 1 0 1 0
8 Wawrzeniak Radosław 0 0 0 0
21 Dawid Borys 0 0 0 0
16 Vitek Jakub 0 2 2 0
17 Charkin Wowa 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Byzewski Jakub 0 0 0 0
25 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
19 Krajewski Adam 2 0 2 0
24 Filip Błażej 0 1 1 0
6 Pezowicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Łoś Jan 1 0 1 0
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
18 Wiśniarowski Szymon 0 0 0 0