Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL):

    Robert Fraszko

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL):

    Sergiej Smolenko

  • Wynik:

    7:0 (4:0, 3:0, 0:0)

  • Data:

    2017-11-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:05

  • Godzina zakończenia:

    15:53

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Łukasz Podsiadło, Michał Gerne

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:02 EQ

Mach Bartosz Podborny Rafał, Fraszko Artur

2:0 08:26 EQ

Fraszko Artur Podborny Rafał, Szotkiewicz Emil

3:0 12:20 EQ

Fraszko Artur

4:0 14:36 EQ

Pronobis Wojciech

5:0 23:06 EQ

Fraszko Artur Mach Bartosz

6:0 25:21 +1

Fraszko Artur Podborny Rafał

7:0 27:03 EQ

Wilmański Brus Lipiński Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:53 Domowicz Rajmund PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL) 2 Wysoki kij
29:57 Domowicz Rajmund PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 15:00 0 0 0 0
45 Buczel Tymon 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gimiński Marcel 0 0 0 0
15 Rudnicki Hubert 0 0 0 0
99 Lewandowski Igor 0 0 0 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0
88 Wilmański Brus 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kazimierczak Adam 0 0 0 0
9 Niedlich Hubert 0 0 0 0
26 Mach Bartosz 1 1 2 0
91 Podborny Rafał 0 3 3 0
20 Fraszko Artur 4 1 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Golik Łukasz 0 0 0 0
21 Pronobis Wojciech 1 0 1 0
87 Żołnowski Igor 0 0 0 0
18 Bujnowski Maksym 0 0 0 0
62 Kijewski Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Szotkiewicz Emil 0 1 1 0
7 Bartoszewicz Oliwier 0 0 0 0
23 Wnuczyńska Nina 0 0 0 0
24 Lipiński Antoni 0 1 1 0
10 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Kozelan Antoni 15:00 3 0 3 0
66 Schramm Irmina 15:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Gorzela Patryk 0 0 0 0
10 Nadolny Maciej 0 0 0 0
12 Domowicz Rajmund 0 0 0 4
61 Cybulski Michał 0 0 0 0
67 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Gulczyński Igor 0 0 0 0
7 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0
13 Świątek Weronika 0 0 0 0
96 Szymański Brunon 0 0 0 0
92 Szymański Borys 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Fiałkowski Mateusz 0 0 0 0
72 Cybulska Agata 0 0 0 0
95 Roguszczak Tymoteusz 0 0 0 0
11 Grzybowski Maksymilian 0 0 0 0
88 Czyżow Borys 0 0 0 0