Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL):

    Sławomir NAWROCKI

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL)

  • Trener PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL):

    Sergiej SMOLENKO

  • Wynik:

    8:0 (1:0, 4:0, 3:0)

  • Data:

    2018-03-16

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:10

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Elbląg II

  • Sędzia główny:

    Maciej CYGANOWSKI, Radosław CZERNIEWSKI

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:32 EQ

Czerniewski Wojciech Salewski Maksymilian, Wocial Jakub

2:0 20:44 EQ

Dochniak Aleks Wocial Jakub, Bołtryk Tymoteusz

3:0 25:39 EQ

Bołtryk Tymoteusz Salewski Maksymilian, Rukat Miłosz

4:0 27:17 -1

Muczeński Michał Romanowski Jan, Rukat Miłosz

5:0 27:30 -1

Rukat Miłosz Górnik Tymoteusz, Czerniewski Wojciech

6:0 36:20 EQ

Dochniak Aleks Bruggemann Hubert, Jaskulski Rafał

7:0 37:27 EQ

Dochniak Aleks Czerniewski Wojciech, Salewski Maksymilian

8:0 43:35 EQ

Muczeński Michał Rukat Miłosz, Romanowski Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
27:01 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 30:00 0 0 0 0
2 Lachowska Kaja 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wocial Jakub 0 2 2 0
12 Jaskulski Rafał 0 1 1 0
14 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
13 Dochniak Aleks 3 0 3 2
10 Czerniewski Wojciech 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Chojniak Maciej 0 0 0 0
15 Pietras Arkadiusz 0 0 0 0
4 Salewski Maksymilian 0 3 3 0
11 Muczeński Michał 2 0 2 0
19 Wasiłyszyn Alan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Bołtryk Tymoteusz 1 1 2 0
18 Rukat Miłosz 1 3 4 0
17 Romanowski Jan 0 2 2 0
6 Górnik Tymoteusz 0 1 1 0
7 Bruggemann Hubert 0 1 1 0

PTH Koziołki Poznań (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Kozelan Antoni 30:00 5 0 5 0
66 Schramm Irmina 15:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Domowicz Rajmund 0 0 0 0
2 Cybulski Michał 0 0 0 0
75 Ziankou Yahor 0 0 0 0
65 Gorzela Patryk 0 0 0 0
7 Wojtkowiak Wincenty 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Cybulska Agata 0 0 0 0
6 Krzyżanowski Kacper 0 0 0 0
93 Świątek Weronika 0 0 0 0
11 Grzybowski Maksymilian 0 0 0 0
92 Szymański Borys 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Czyżow Borys 0 0 0 0
13 Baranowski Marcin 0 0 0 0
94 Gulczyński Igor 0 0 0 0
95 Zloch Oskar 0 0 0 0
96 Szymański Brunon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grabarek Szymon 0 0 0 0