Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS WTH Wrocław (ŻM KPOZHL)

  • Trener MUKS WTH Wrocław (ŻM KPOZHL):

    MACIEJ OŻÓG

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL):

    ZENON OBŁOŃSK

  • Wynik:

    3:14 (1:3, 0:5, 2:6)

  • Data:

    2017-11-25

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    13:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań II

  • Sędzia główny:

    PAWEŁ MATEJA, DAWID STRYSZYK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    27

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:45 EQ

Kunze Ksawery Dzikowski Dominik

0:2 08:44 EQ

Gulczyński Jan

0:3 11:55 EQ

Zaborowski Paweł Gulczyński Jan

1:3 13:17 EQ

Górski Tymon Turek Bartosz

1:4 17:42 EQ

Dawid Borys Charkin Wowa, Wasiluk Dawid

1:5 20:03 EQ

Juchniewicz Jacek

1:6 21:08 EQ

Dawid Borys Charkin Wowa

1:7 23:00 EQ

Bagiński Patryk

1:8 27:20 EQ

Juchniewicz Jacek Bagiński Patryk

1:9 30:42 EQ

Zaborowski Paweł Juchniewicz Jacek

2:9 32:44 EQ

Turek Bartosz Górski Tymon

2:10 39:23 EQ

Wiśniarowski Szymon Bagiński Patryk

2:11 40:40 EQ

Salewski Maksymilian Charkin Wowa, Dawid Borys

3:11 40:57 EQ

Górski Tymon

3:12 42:31 EQ

Charkin Wowa Wiśniarowski Szymon

3:13 43:40 EQ

Łoś Jan

3:14 44:59 EQ

Juchniewicz Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:47 Łoś Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
14:30 Pucek Bartłomiej MUKS WTH Wrocław (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:06 Wawrzeniak Radosław GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Gra ciałem - kobiety
32:09 Libner Jakub MUKS WTH Wrocław (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS WTH Wrocław (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Gieysztor Joachim 30:00 8 0 8 0
10 Gniewosz Karolina 15:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Koropis Antoni 0 0 0 0
26 Muszyński Jakub 0 0 0 0
4 Okrzesik Mieszko 0 0 0 0
27 Górski Tymon 2 1 3 0
5 Turek Bartosz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Libner Jakub 0 0 0 2
29 Pucek Bartłomiej 0 0 0 2
11 Sajewicz Wiktor 0 0 0 0
8 Kapuśniak Antonina 0 0 0 0
6 Kapuśniak Franciszek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gniewosz Małgorzata 0 0 0 0
9 Superson Antoni 0 0 0 0
7 Włodarczyk Szymon 0 0 0 0
2 Kąkalec Maria 0 0 0 0
12 Koszela Julia 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fruczek Radosław 22:06 1 0 1 0
2 Wiśniewski Dawid 22:54 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bagiński Patryk 1 2 3 0
10 Gulczyński Jan 1 1 2 0
9 Krajewski Adam 0 0 0 0
4 Juchniewicz Jacek 3 1 4 0
11 Zaborowski Paweł 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
12 Wasiluk Dawid 0 1 1 0
17 Charkin Wowa 1 3 4 0
24 Wiśniarowski Szymon 1 1 2 0
21 Dawid Borys 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kunze Ksawery 1 0 1 0
8 Wawrzeniak Radosław 0 0 0 2
7 Łoś Jan 1 0 1 2
23 Salewski Maksymilian 1 0 1 0
15 Dzikowski Dominik 0 1 1 0