Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL):

    Zenon Obłoński

  • Goście:

    UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    2:3 k. (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:3k)

  • Data:

    2017-11-18

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:36 EQ

Rukat Miłosz

1:1 10:11 +1

Krajewski Adam

1:2 21:52 EQ

Bruggemann Hubert

2:2 42:40 -1

Połczyński Franciszek

2:3 65:00 PS

Jaskulski Rafał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:34 Jaskulski Rafał UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL) 2 Zahaczenie
14:14 Muczeński Michał UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
17:37 Sochacki Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:38 Byzewski Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Zahaczenie
34:59 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:19 Kunze Ksawery GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
43:56 Salewski Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Karol Dawid 22:30 3 1 2 33
2 Wiśniewski Dawid 27:30 9 9 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Byzewski Jakub 0 0 0 2
17 Połczyński Franciszek 1 0 1 0
7 Łoś Jan 0 0 0 0
15 Salewski Maksymilian 0 0 0 2
18 Kunze Ksawery 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Laskowski Mateusz 0 0 0 0
9 Misztal Damian 0 0 0 0
3 Krajewski Adam 1 0 1 0
6 Kizielewicz Michał 0 0 0 0
11 Kowalski II Konrad 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 2
21 Szymański Antoni 0 0 0 0
16 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
8 Dzikowski Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Suchocki Marcel 0 0 0 0

UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
5 Król II Michał 30:00 19 18 1 94
1 Cybulski Kacper 20:00 11 10 1 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
18 Rukat Miłosz 1 0 1 0
11 Muczeński Michał 0 0 0 2
10 Jankowski Szymon 0 0 0 0
99 Chojniak Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wocial Jakub 0 0 0 0
2 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
13 Jaskulski Rafał 0 0 0 2
7 Bruggemann Hubert 1 0 1 0
9 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Czerniewski Wojciech 0 0 0 0
97 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0
4 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
12 Lachowska Kaja 0 0 0 0
17 Wasiłyszyn Alan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Vaneev Maxim 0 0 0 0