Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

  • Trener UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL):

    Sławomir Nawrocki

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻM KPOZHL)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻM KPOZHL):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    0:6 (0:3, 0:3, 0:0)

  • Data:

    2017-11-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:20

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Elbląg II

  • Sędzia główny:

    Igor Dzięciołowski, Michał Gerne

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:43 EQ

Łąpieś Magdalena Świderski Wojciech

0:2 11:02 EQ

Kowalczyk Oliwier

0:3 14:02 EQ

Łąpieś Magdalena Łakomski Norbert

0:4 16:37 EQ

Łąpieś Magdalena

0:5 20:37 EQ

Kowalczyk Oliwier

0:6 28:10 EQ

Kowalczyk Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:53 Dochniak Aleks UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Bombek Malbork (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Cybulski Kacper 15:52 3 0 3 0
6 Król II Michał 14:08 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Czerniewski Wojciech 0 0 0 0
18 Rukat Miłosz 0 0 0 0
7 Wocial Jakub 0 0 0 0
13 Dochniak Aleks 0 0 0 2
16 Wasiłyszyn Alan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Chojniak Maciej 0 0 0 0
21 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
9 Vaneev Maxim 0 0 0 0
12 Bołtryk Tymoteusz 0 0 0 0
11 Muczeński Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Jaskulski Rafał 0 0 0 0
20 Jankowski Szymon 0 0 0 0
17 Tanaś Nikodem 0 0 0 0
14 Górnik Tymoteusz 0 0 0 0
4 Bruggemann Hubert 0 0 0 0

ŁKH Łódź (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 15:00 0 0 0 0
11 Skiba Szymon 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kołeczek Jakub 0 0 0 0
4 Ciupiński Mateusz 0 0 0 0
23 Kowalczyk Oliwier 3 0 3 0
25 Olsiewicz Mateusz 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kudliński Artur 0 0 0 0
7 Pavliv David 0 0 0 0
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Świderski Wojciech 0 1 1 0
30 Wytykowski Dominik 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 1 1 0
91 Cieślak Dominik 0 0 0 0
98 Łąpieś Magdalena 3 0 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wolski Maciej 0 0 0 0
1 Walkowiak Paweł 0 0 0 0