Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM):

    Zenon Obłoński

  • Goście:

    AH Legia Warszawa II U12 (ŻM)

  • Trener AH Legia Warszawa II U12 (ŻM):

    Michał Porębski

  • Wynik:

    4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

  • Data:

    17.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:15

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:20 EQ

Bujak Hubert Marszał Julian

1:1 03:14 EQ

Kunze Ksawery Szymański Antoni

2:1 13:38 EQ

Kowalski II Konrad Wiśniarowski Szymon, Juchniewicz II Jacek

2:2 19:12 EQ

Karpiński Jakub Bujak Hubert

3:2 21:19 EQ

Krajewski Adam

4:2 42:43 EQ

Juchniewicz II Jacek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:19 Bujak Hubert AH Legia Warszawa II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:00 Laskus Szymon AH Legia Warszawa II U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:12 Polnar Mieszko GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:15 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Karol Dawid 23:20 10 8 2 80
1 Wiśniewski Dawid 21:40 8 8 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
25 Polnar Mieszko 0 0 0 2
16 Vitek Jakub 0 0 0 0
19 Krajewski Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Laskowski Mateusz 0 0 0 0
9 Misztal Damian 0 0 0 0
4 Juchniewicz II Jacek 1 1 2 0
18 Wiśniarowski Szymon 0 1 1 0
23 Kowalski II Konrad 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Szymański Mikołaj 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 0 0 0
24 Kunze Ksawery 1 0 1 0
5 Szymański Antoni 0 1 1 0
15 Dzikowski Dominik 0 0 0 0

AH Legia Warszawa II U12 (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jóźwiak Wojciech 23:11 13 11 2 84
1 Chojnacki Piotr 21:49 13 11 2 84

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Chruśliński Antoni 0 0 0 0
8 Stępień Matylda 0 0 0 0
16 Gajda Ignacy 0 0 0 0
3 Bako Oliwier 0 0 0 0
9 Laskus Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kwitek Jakub 0 0 0 0
15 Zaremba Piotr 0 0 0 0
18 Zawadzki Robert 0 0 0 0
20 Kern Fabian 0 0 0 0
5 Marszał Julian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Karpiński Jakub 1 0 1 0
14 Wawszczyk Jermi 0 0 0 0
13 Nowosad Olaf 0 0 0 0
19 Kupecki Maciej 0 0 0 0
11 Bujak Hubert 1 1 2 2