Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

  • Trener ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL):

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    2:9 (1:3, 0:0, 1:6)

  • Data:

    2017-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    21:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź

  • Sędzia główny:

    , Michał Cieplucha

  • Sędzia liniowy:

    Jan Kowalski

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:49 EQ

Maćkowski Szymon Walczak Jan

0:2 08:46 EQ

Maćkowski Szymon Jeziorski Oskar

0:3 09:58 EQ

Wenker Jakub

1:3 16:53 EQ

Baisarovych Volodymyr Karasiński Arkadiusz

2:3 40:51 EQ

Biernacki Jakub Olszewski Patryk

2:4 48:32 EQ

Golik Mateusz Nawrocki Michał

2:5 51:21 EQ

Wenker Jakub

2:6 53:23 EQ

Piskalski Konrad Jeziorski Oskar

2:7 54:10 EQ

Nawrocki Michał Golik Mateusz

2:8 58:41 EQ

Walczak Jan Sawicki Marcel

2:9 59:22 EQ

Wenker Jakub Sawicki Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:43 Kowalski Bartosz ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Opóźnianie gry
05:18 Łąpieś Aleksander ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:09 Łąpieś Aleksander ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:09 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:33 Karasiński Arkadiusz ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
46:25 Nawrocki Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

ŁKH Łódź (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 40:00 44 41 3 93
30 Jaroń Kacper 20:00 17 11 6 64

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Drustinac Adrian 0 0 0 0
89 Łąpieś Aleksander 0 0 0 4
38 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 2
7 Olszewski Patryk 0 1 1 0
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Baisarovych Volodymyr 1 0 1 0
40 Wota Wojciech 0 0 0 0
34 Biernacki Jakub 1 0 1 0
92 Dybizbański Filip 0 0 0 0
91 Grabarczyk Mikołaj 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 28:27 11 10 1 90
45 Grabara II Bartosz 31:33 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Lewandowski Maksymilian 0 0 0 0
32 Sawicki Marcel 0 2 2 0
17 Wenker Jakub 3 0 3 2
91 Jeziorski Oskar 0 2 2 0
9 Maćkowski Szymon 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
99 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
68 Piskalski Konrad 1 0 1 0
18 Nawrocki Michał 1 1 2 2
22 Walczak Jan 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
88 Kołybski Mikołaj 0 0 0 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
87 Suski Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Podborny Grzegorz 0 0 0 0
5 Kurlit Mateusz 0 0 0 0
42 Golik Mateusz 1 1 2 0
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 0