Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL):

    Marek Chrabański

  • Wynik:

    4:8 (1:2, 1:4, 2:2)

  • Data:

    17.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak, Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    XXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXX

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:24 EQ

Spyrka Bartłomiej

1:1 10:48 EQ

Drabik Rafał Chojęta Dawid

1:2 13:52 -1

Stolarski Bartłomiej Spyrka Bartłomiej

1:3 25:02 EQ

Mrula Mikołaj Chodak Andrzej

2:3 25:30 EQ

Łatka Kacper Chojęta Dawid

2:4 25:59 EQ

Spyrka Bartłomiej

2:5 34:57 EQ

Spyrka Bartłomiej Wojciechowski Sebastian

2:6 38:04 EQ

Wojciechowski Sebastian Stolarski Bartłomiej

2:7 45:14 EQ

Spyrka Bartłomiej

3:7 50:28 EQ

Sobański Bartosz Drabik Rafał

4:7 51:03 EQ

Wisłocki Michał

4:8 59:03 EQ

Fyda Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:05 Kapustka Kamil JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:44 Stolarski Bartłomiej JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 37:30 5 0 5 0
35 Sałapa Mateusz 22:30 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Stochmiałek Bartosz 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 1 0 1 0
69 Sobański Bartosz 1 0 1 0
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mercik Dominik 0 0 0 0
70 Jedwabnik Kacper 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 2 2 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wisłocki Michał 1 0 1 0
12 Koczuk Marek 0 0 0 0
2 Drabik Rafał 1 1 2 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Ciućka Jakub 40:00 2 0 2 0
71 Skoczeń Dominik 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Chodak Andrzej 0 1 1 0
19 Fyda Kamil 1 0 1 0
15 Fojcik Maciej 0 0 0 0
20 Owczarzy Paweł 0 0 0 0
22 Mrula Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kapustka Kamil 0 0 0 2
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0
60 Kużdrzał Kevin 0 0 0 0
17 Spyrka Bartłomiej 4 1 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Śmieja Jakub 0 0 0 0
77 Wojciechowski Sebastian 1 1 2 0
13 Onak Jakub 0 0 0 0
26 Stolarski Bartłomiej 1 1 2 2
31 Sobczak Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Trąkowski Oskar 0 0 0 0
1.24