Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

  • Data:

    11.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Mateusz Bucki

  • Widzów:

    450

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 47:14 EQ

Dutka Rafał Słaboń Damian

2:0 52:27 PS

Dziubiński Krystian

3:0 58:59 EQ

Kalus Petr Sykora Tomas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:35 Wajda Patryk Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:42 Urbanowicz Maciej Comarch Cracovia 5 Atak kijem trzymanym oburącz
21:42 Urbanowicz Maciej Comarch Cracovia 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
50:53 Sinagl Petr Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:27 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk PS Spowodowanie upadku przeciwnika
56:34 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
56:34 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 60:00 24 24 0 100
31 Radziszewski Rafał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
24 Chaloupka Petr 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 0 1 1 0
20 Domogała Adam 0 0 0 0
47 Kalus Petr 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 0
52 Kolesnikovs Nikita 0 0 0 0
92 Urbanowicz Maciej 0 0 0 25
13 Bryniczka Kasper 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 2
91 Sinagl Petr 0 0 0 2
61 Dziubiński Krystian 1 0 1 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Dutka Rafał 1 0 1 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0
9 Słaboń Damian 0 1 1 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
99 Paczkowski Oliver 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 59:35 40 37 3 92
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
73 Vitek Josef 0 0 0 10
24 Steber Jan 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
4 Mocarski Krystian 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0