Statystyki PZHL

4:3 d.

(0:1, 0:1, 3:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    4:3 d. (0:1, 0:1, 3:1, 1:0d)

  • Data:

    11.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:04 +1

Bezuska Peter Kowalówka Sebastian

0:2 26:36 EQ

Kasperlik Ondrej Kasperlik Martin, Tabacek Peter

1:2 44:00 +1

Krzemień Łukasz Danieluk Mateusz, Pastryk Tomasz

1:3 47:32 EQ

Malicki Patryk Haas Radim, Paszek Kamil

2:3 52:04 EQ

Turon David Krzemień Łukasz, Kozłowski Tomasz

3:3 58:26 EQ

Salamon Błażej Turon David, Cunik Matej

4:3 62:56 +1

Salamon Błażej Pastryk Tomasz, Novak Lukas

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:29 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Rzucenie na bandę
07:41 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:51 Novak Lukas Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:43 Novak Lukas Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Podcięcie
13:06 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:11 Falkenhagen Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Wysoki kij
21:28 Kasperlik Ondrej KS Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
24:08 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie kija przeciwnika
36:17 Pastryk Tomasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
37:44 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:44 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:24 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
45:09 Frączek Marcin Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
48:08 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
50:01 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry
61:18 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 62:56 37 34 3 91
94 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
41 Turon David 1 1 2 2
61 Salamon Błażej 2 0 2 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 2
11 Novak Lukas 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 1 1 2 0
18 Kozłowski Tomasz 0 1 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 2 2 2
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
10 Abramov Dmitry 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 62:56 37 33 4 89
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 1 0 1 0
43 Kasperlik Ondrej 1 0 1 2
7 Danecek Jan 0 0 0 4
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
98 Kasperlik Martin 0 1 1 2
55 Tabacek Peter 0 1 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 4
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 4
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
81 Rufer Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Haas Radim 0 1 1 0
20 Malicki Patryk 1 0 1 0
8 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0