Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    01.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:03

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 21:26 EQ

Piotrowicz Damian Gabryś Jerzy

2:0 51:59 EQ

Kasperlik Martin Tabacek Peter, Piotrowicz Damian

3:0 59:53 EN

Maciejewski Dawid Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:36 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:32 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
22:54 Mund Yannick MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
24:29 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
24:29 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
27:26 Kalinowski Michał MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
34:54 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
39:41 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
46:55 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
56:40 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 25 25 0 100
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
43 Kasperlik Ondrej 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Maciejewski Dawid 1 0 1 0
17 Gabryś Jerzy 0 1 1 0
32 Piotrowicz Damian 1 1 2 0
55 Tabacek Peter 0 2 2 0
98 Kasperlik Martin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
81 Rufer Adam 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
84 Krzak Jakub 0 0 0 0
8 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0
97 Hatłas Marcel 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 58:40 31 29 2 93
41 Gorodetsky Maxim 00:31 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
64 Mund Yannick 0 0 0 2
19 Kalinowski Michał 0 0 0 2
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 12
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
77 Smal Igor 0 0 0 0