Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

  • Data:

    28.01.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    350

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 20:24 +1

Baranyk Milan Nowak Arkadiusz, Satek Michal

2:0 35:59 EQ

Satek Michal Baranyk Milan, Sordon Mateusz

3:0 59:19 EN

Przygodzki Martin Meidl Radek, Auzins Janis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:32 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
27:04 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:31 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Opóźnianie gry
38:29 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
39:17 Nowak Arkadiusz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:28 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
55:17 Kisielewski Karol PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
59:38 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:38 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:38 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0
31 Auzins Janis 60:00 45 45 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Nowak Arkadiusz 0 1 1 2
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
25 Satek Michal 1 1 2 0
22 Hoog Jonas 0 0 0 0
80 Baranyk Milan 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 4
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
66 Meidl Radek 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 1 1 2
78 Kisielewski Karol 0 0 0 2
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0
61 Durac Ivan 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 57:36 25 23 2 92
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
64 Mund Yannick 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 4
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Steber Jan 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0