Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    1:4 (1:3, 0:0, 0:1)

  • Data:

    21.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:16 EQ

Polodna Petr

0:2 09:46 EQ

Rompkowski Maciej Stasiewicz Jakub, Samusenko Mikhail

0:3 13:23 +1

Rompkowski Maciej Polodna Petr, Skutchan Adam

1:3 16:21 +1

Jaworski Jakub Salamon Błażej, Danieluk Mateusz

1:4 58:18 EN

Polodna Petr Pesta Filip, Vitek Josef

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:07 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
12:55 Kłaczyński Sebastian Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:51 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
18:40 Salamon Błażej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:52 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:23 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
44:56 Wysocki Partyk MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
52:35 Witkowski Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 59:28 31 28 3 90
94 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 4
41 Turon David 0 0 0 0
10 Abramov Dmitry 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 2
91 Jaworski Jakub 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 13 12 1 92
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
11 Polodna Petr 2 1 3 0
81 Skutchan Adam 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
64 Mund Yannick 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 2
13 Rompkowski Maciej 2 0 2 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 2
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
77 Smal Igor 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0