Statystyki PZHL

13:3

(3:0, 4:2, 6:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    13:3 (3:0, 4:2, 6:1)

  • Data:

    14.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    2000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:25 -1

Danecek Jan Kowalówka Sebastian

2:0 12:03 EQ

Saur Jakub Kasperlik Ondrej

3:0 18:51 EQ

Bezuska Peter Wojtarowicz Wojciech

3:1 20:35 +1

Danieluk Mateusz Kozłowski Tomasz , Salamon Błażej

3:2 24:05 EQ

Kozłowski Tomasz Salamon Błażej

4:2 26:33 EQ

Kowalówka Sebastian Gabryś Jerzy, Haas Radim

5:2 34:57 +2

Wojtarowicz Wojciech Vosatko Lubomir, Danecek Jan

6:2 35:41 +1

Haas Radim Gębczyk Mateusz, Tabacek Peter

7:2 38:43 EQ

Rufer Adam Wanat Dariusz, Paszek Kamil

8:2 42:18 EQ

Piotrowicz Damian Saur Jakub, Rufer Adam

9:2 47:09 +1

Saur Jakub Piotrowicz Damian, Paszek Kamil

10:2 47:29 EQ

Haas Radim Kasperlik Martin

11:2 52:14 EQ

Kasperlik Martin Gabryś Jerzy, Paszek Kamil

12:2 54:24 EQ

Haas Radim Paszek Kamil, Tabacek Peter

12:3 58:03 EQ

Danieluk Mateusz Salamon Błażej, Frączek Marcin

13:3 59:21 EQ

Kasperlik Martin Saur Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:06 Lacheta Michał KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
07:23 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:19 Haas Radim KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
27:17 Danieluk Mateusz TMH Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:00 Gabryś Jerzy KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
33:17 Salamon Błażej TMH Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
33:42 Cunik Matej TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:11 Danieluk Mateusz TMH Polonia Bytom 2 Atak łokciem
48:17 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:51 Paszek Kamil KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 22 19 3 86
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 1 1 0
4 Bezuska Peter 1 0 1 0
21 Wojtarowicz Wojciech 1 1 2 0
7 Danecek Jan 1 1 2 0
12 Kowalówka Sebastian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 1 1 0
17 Gabryś Jerzy 0 2 2 2
98 Kasperlik Martin 2 1 3 0
16 Haas Radim 3 1 4 2
43 Kasperlik Ondrej 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Paszek Kamil 0 4 4 2
33 Saur Jakub 2 2 4 2
32 Piotrowicz Damian 1 1 2 0
10 Wanat Dariusz 0 1 1 0
81 Rufer Adam 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Tabacek Peter 0 2 2 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
19 Lacheta Michał 0 0 0 2
8 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Zdanowicz Tomasz 40:00 28 18 10 64
31 Landsman Filip 20:00 11 8 3 72

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
41 Turon David 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 3 3 2
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 2 0 2 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kamenev Yevgeni 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0