Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    5:1 (3:0, 2:1, 0:0)

  • Data:

    07.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Kasprzyk, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    550

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:43 EQ

Meidl Radek Sznotala Łukasz , Trandin Alexei

2:0 13:22 +1

Zatko Miroslav Szydło Sebastian, Meidl Radek

3:0 19:26 +1

Baranyk Milan Zatko Miroslav, Hoog Jonas

3:1 28:05 +1

Działo Michał Salamon Błażej

4:1 30:53 EQ

Meidl Radek Baranyk Milan, Hoog Jonas

5:1 39:16 EQ

Lorek Jarosław Hoog Jonas, Kisielewski Karol

- 54:00 PS

Wąsiński Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:05 Danieluk Mateusz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
08:15 Meidl Radek PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
12:28 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
17:49 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:21 Kisielewski Karol PGE Orlik Opole 2 Trzymanie kija przeciwnika
28:43 Kameneu Yevgeni Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:01 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:50 Szydło Sebastian PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
49:49 Pastryk Tomasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
50:50 Kisielewski Karol PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:00 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom PS Uderzenie kijem
55:14 Dybaś Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Wysoki kij

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 35 34 1 97
31 Auzins Janis 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 0 0 2
37 Lorek Jarosław 1 0 1 0
16 Szydło Sebastian 0 1 1 2
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 1 1 2 0
78 Kisielewski Karol 0 1 1 4
22 Hoog Jonas 0 3 3 0
80 Baranyk Milan 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 1 1 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
66 Meidl Radek 2 1 3 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Zdanowicz Tomasz 40:00 30 27 3 90
31 Landsman Filip 20:00 11 9 2 81

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
41 Turon David 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 1 0 1 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 2
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 2
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0