Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

  • Data:

    19.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Kasprzyk, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:58 EQ

Vitek Josef Polodna Petr, Bilcik Vlastimil

2:0 39:33 EQ

Polodna Petr Lehmann Oskar, Steber Jan

2:1 42:04 +1

Hoog Jonas Baranyk Milan

3:1 42:23 EQ

Vitek Josef Polodna Petr, Wysocki Partyk

4:1 52:45 EQ

Vitek Josef

5:1 58:54 EQ

Pesta Filip Strużyk Mateusz, Marzec Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:23 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
12:01 Gawlik Maciej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:10 Zatko Miroslav PGE Orlik Opole 2 Rzucenie na bandę
40:29 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kolanem
53:21 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
55:46 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 60:00 25 24 1 96
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 1 1 0
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 1 2 3 0
73 Vitek Josef 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 1 1 2
64 Mund Yannick 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 1 1 0
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 0
71 Marzec Szymon 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0
31 Tryanichev Alexander 60:00 47 42 5 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 2
19 Sordon Mateusz 0 0 0 2
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 2
6 Zatko Miroslav 0 0 0 2
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0
22 Hoog Jonas 1 0 1 0
80 Baranyk Milan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
66 Meidl Radek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0
1.24