Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Marek Rączka

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    6:3 (1:1, 2:0, 3:2)

  • Data:

    2018-01-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:11

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Rafał Nowotyra

  • Widzów:

    600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:31 EQ

Pichniarcik Michal Neupauer Bartłomiej

1:1 09:50 EQ

Rompkowski Maciej Vitek Josef, Kantor Krzysztof

2:1 25:35 +1

Różański Jarosław Neupauer Bartłomiej, Kondrashov Maxim

3:1 35:58 +1

Samarin Dmitri Ogorodnikov Sergei, Gruszka Dariusz

3:2 43:44 EQ

Polodna Petr Vitek Josef, Mund Yannick

4:2 56:05 +2

Wielkiewicz Filip Kolusz Marcin, Zapała Krzysztof

5:2 56:54 +1

Sulka Maciej Ogorodnikov Sergei, Gruszka Dariusz

5:3 58:55 EQ

Polodna Petr Vitek Josef, Steber Jan

6:3 59:58 EN

Wielkiewicz Filip Kolusz Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:22 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 5 Uderzenie kijem
08:22 Michalski Mateusz TatrySki Podhale Nowy Targ 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
12:32 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
25:02 Maciejewski Dawid MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
26:25 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
33:57 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:23 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
50:47 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
50:47 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
55:10 Mund Yannick MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
55:32 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
57:12 Różański Jarosław TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:12 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 60:00 26 23 3 88
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 0 0 0
15 Tomasik Damian 0 0 0 0
20 Kolusz Marcin 0 2 2 0
19 Zapała Krzysztof 0 1 1 0
26 Wielkiewicz Filip 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Sulka Maciej 1 0 1 0
33 Samarin Dmitri 1 0 1 0
41 Gruszka Dariusz 0 2 2 0
13 Ogorodnikov Sergei 0 2 2 0
17 Biezais Elvijs 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
71 Pichniarcik Michal 1 0 1 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 25
9 Neupauer Bartłomiej 0 2 2 0
7 Różański Jarosław 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
79 Kondrashov Maxim 0 1 1 0
64 Svitac Alexis 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 59:07 35 30 5 85
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
64 Mund Yannick 0 1 1 2
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 2 0 2 0
73 Vitek Josef 0 3 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 6
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 2
16 Sherbakov Dmytro 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 2
81 Skutchan Adam 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0