Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    7:2 (4:1, 1:1, 2:0)

  • Data:

    2017-12-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Patryk Puławski

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:36 EQ

Polodna Petr Vitek Josef

1:1 04:37 EQ

Turon David Stoklasa Filip

2:1 13:59 +1

Mund Yannick Polodna Petr

3:1 15:45 +1

Polodna Petr Maciejewski Dawid, Mund Yannick

4:1 17:27 EQ

Vitek Josef Bilcik Vlastimil

5:1 24:21 EQ

Vitek Josef Mund Yannick

5:2 34:12 +1

Turon David Cunik Matej, Krzemień Łukasz

6:2 41:41 EQ

Pesta Filip Strużyk Mateusz

7:2 55:25 +1

Bilcik Vlastimil Strużyk Mateusz, Stasiewicz Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:44 Dybaś Łukasz TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:25 Uryga Alexander TMH Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
17:46 Wrycza Wojciech MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
17:46 Stępień Bartłomiej TMH Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:10 Dybaś Łukasz TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:25 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
32:49 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:01 Bajon Piotr TMH Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:09 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 25 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
54:07 Salamon Błażej TMH Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 38 36 2 94
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 1 1 2 0
23 Maciejewski Dawid 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 2 1 3 0
73 Vitek Josef 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
64 Mund Yannick 1 2 3 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 25
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 2 2 0
93 Pesta Filip 1 0 1 2
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 2

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Zdanowicz Tomasz 60:00 37 30 7 81
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
41 Turon David 2 0 2 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 0
89 Stoklasa Filip 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 2
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 4
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Uryga Alexander 0 0 0 2
1.24