Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

  • Data:

    2017-11-26

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Mateusz Bucki

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:53 EQ

Dolny Kamil Stasiewicz Jakub, Rompkowski Maciej

1:1 17:06 PS

Krzemień Łukasz

2:1 27:00 EQ

Kozłowski Tomasz Stoklasa Filip, Salamon Błażej

3:1 39:11 +1

Stoklasa Filip Turon David

3:2 43:37 EQ

Vitek Josef Polodna Petr

4:2 56:44 EQ

Kozłowski Tomasz Danieluk Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:53 Działo Michał TMH Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
11:53 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
14:17 Salamon Błażej TMH Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
14:17 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Atak łokciem
16:01 Danieluk Mateusz TMH Polonia Bytom 2 Trzymanie
17:06 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk PS Zahaczenie
32:36 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:36 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 5 Atak kijem trzymanym oburącz
32:36 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
42:24 Frączek Marcin TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Zdanowicz Tomasz 60:00 21 19 2 90
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
41 Turon David 0 1 1 0
18 Kozłowski Tomasz 2 0 2 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 0
89 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 2
61 Salamon Błażej 0 1 1 2
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 2
8 Uryga Alexander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Bajon Piotr 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 57:46 23 19 4 82
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 2
13 Rompkowski Maciej 0 1 1 29

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 1 0 1 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
16 Sherbakov Dmytro 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0