Statystyki PZHL

4:5 d.

(2:2, 1:1, 1:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Wynik:

    4:5 d. (2:2, 1:1, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    19.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Moszczyński, Sławomir Szacheniewicz

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:03 EQ

Piotrowicz Damian Gabryś Jerzy

1:1 01:19 EQ

Kalinowski Michał Pastryk Tomasz

2:1 02:43 EQ

Cunik Matej Stoklasa Filip, Krzemień Łukasz

2:2 08:43 +1

Tabacek Peter Gabryś Jerzy

2:3 27:27 +1

Wojtarowicz Wojciech Bezuska Peter, Danecek Jan

3:3 30:16 EQ

Uryga Alexander Stoklasa Filip, Krzemień Łukasz

4:3 45:50 EQ

Kozłowski Tomasz Krzemień Łukasz

4:4 48:19 EQ

Kowalówka Adrian Wojtarowicz Wojciech

4:5 64:25 EQ

Kowalówka Sebastian Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:24 Kalinowski Michał TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
10:06 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
11:46 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:07 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:55 Cunik Matej TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
27:13 - TMH Polonia Bytom 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:21 Jaworski Jakub TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
32:21 Jaworski Jakub TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
43:41 Kozłowski Tomasz TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 64:25 38 33 5 86
32 Zdanowicz Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
41 Turon David 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 2
44 Krzemień Łukasz 0 3 3 0
89 Stoklasa Filip 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 1 0 1 2
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 1 0 1 2
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
10 Sikora Kamil 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 64:25 28 24 4 85
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 1 0 1 0
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
21 Wojtarowicz Wojciech 1 1 2 0
7 Danecek Jan 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 2
17 Gabryś Jerzy 0 2 2 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0
55 Tabacek Peter 1 1 2 0
16 Haas Radim 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 2
33 Saur Jakub 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
81 Rufer Adam 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0
97 Hatłas Marcel 0 0 0 0
98 Kasperlik Martin 0 0 0 0
84 Krzak Jakub 0 0 0 0
43 Kasperlik Ondrej 0 0 0 0
1.24