Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Katowice

  • Trener SMS PZHL U20 Katowice:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

  • Data:

    23.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:52 +1

Steber Jan Maciejewski Dawid, Polodna Petr

0:2 15:29 EQ

Polodna Petr Steber Jan, Dolny Kamil

1:2 18:17 EQ

Kamiński Łukasz

1:3 54:27 EQ

Pesta Filip Marzec Szymon

1:4 57:40 +1

Vitek Josef Polodna Petr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:00 Rybak Michał SMS PZHL U20 Katowice 2 Uderzenie kijem
12:06 Leśniak Gilbert MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
12:20 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
21:19 Worwa Jakub SMS PZHL U20 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:15 Bernacki Michał SMS PZHL U20 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:18 Rybak Maciej SMS PZHL U20 Katowice 2 Atak łokciem

Składy

SMS PZHL U20 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0
25 Prokop Oskar 60:00 41 37 4 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bizacki Olaf 0 0 0 0
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
15 Bernacki Michał 0 0 0 2
13 Rybak Michał 0 0 0 2
23 Worwa Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
5 Michałowski Jakub 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 2
16 Jarosz Dominik 0 0 0 0
17 Pelaczyk Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Klocek Kamil 0 0 0 0
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
12 Wałęga Kamil 0 0 0 0
24 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kołodziej Adam 0 0 0 0
22 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
7 Kot Antoni 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 1 0 1 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 19 18 1 94
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
23 Maciejewski Dawid 0 1 1 0
24 Steber Jan 1 1 2 0
11 Polodna Petr 1 2 3 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
73 Vitek Josef 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
93 Pesta Filip 1 0 1 0
71 Marzec Szymon 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 1 1 0
77 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0
1.24