Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    05.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Paweł Kosidło

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:52 EQ

Kozłowski Tomasz Stoklasa Filip

2:0 13:12 +1

Danieluk Mateusz Salamon Błażej

2:1 18:46 EQ

Meidl Radek Hoog Jonas, Wąsiński Karol

3:1 21:55 +1

Stoklasa Filip Kozłowski Tomasz , Kozłowski Tomasz

3:2 36:41 EQ

Sordon Mateusz Przygodzki Martin, Szydło Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:27 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
21:03 Wąsiński Karol PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
39:00 Frączek Marcin Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:24 Salamon Błażej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Wysoki kij
55:19 Przygodzki Martin PGE Orlik Opole 2 Podcięcie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 60:00 19 17 2 89
32 Zdanowicz Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
41 Turon David 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 1 1 2 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
89 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 2
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 2
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
10 Sikora Kamil 0 0 0 0
97 Bajon Piotr 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0
31 Tryanichev Alexander 59:17 24 21 3 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 1 0 1 2
11 Przygodzki Martin 0 1 1 2
16 Szydło Sebastian 0 1 1 0
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Latal Jan 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
66 Meidl Radek 1 0 1 0
22 Hoog Jonas 0 1 1 0
23 Wąsiński Karol 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0