Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    SMS PZHL U20 Katowice

  • Trener SMS PZHL U20 Katowice:

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

  • Data:

    2017-10-29

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Adamoszek, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:32 -1

Przygodzki Martin Sordon Mateusz, Szydło Sebastian

2:0 11:26 EQ

Przygodzki Martin Gorzycki Wojciech, Latal Jan

3:0 13:00 EQ

Stopiński Filip

4:0 22:50 EQ

Sznotala Łukasz Kostek Arkadiusz

5:0 32:30 EQ

Przygodzki Martin Przygodzki Martin, Gawlik Maciej

6:0 44:39 EQ

Kisielewski Karol Stopiński Filip

7:0 50:23 EQ

Szydło Sebastian Kisielewski Karol, Sznotala Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:43 Meidl Radek PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:48 - PGE Orlik Opole 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:57 Meidl Radek PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
59:55 Bizacki Olaf SMS PZHL U20 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 27 27 0 100
31 Tryanichev Alexander 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 3 1 4 0
16 Szydło Sebastian 1 1 2 0
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Latal Jan 0 1 1 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
66 Meidl Radek 0 0 0 4
22 Hoog Jonas 0 0 0 0
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 1 1 2 0
24 Kostek Arkadiusz 0 1 1 0
15 Gorzycki Wojciech 0 1 1 0
28 Stopiński Filip 1 1 2 0
78 Kisielewski Karol 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 1 1 0

SMS PZHL U20 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Prokop Oskar 44:39 34 28 6 82
20 Pasek Wojciech 15:21 5 4 1 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
9 Bizacki Olaf 0 0 0 2
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
23 Worwa Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
17 Klocek Kamil 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 0
6 Luszniak Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
16 Wałęga Kamil 0 0 0 0
24 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kot Adam 0 0 0 0
22 Malczewski Daniel 0 0 0 0
15 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
2 Kołodziej Adam 0 0 0 0