Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Witold Magiera

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    3:4 (2:2, 1:1, 0:1)

  • Data:

    29.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Wiktor Zień

  • Widzów:

    500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:07 EQ

Danecek Jan Kowalówka Adrian

1:1 10:33 EQ

Bilcik Vlastimil Polodna Petr, Steber Jan

2:1 10:49 EQ

Gębczyk Mateusz Danecek Jan, Wojtarowicz Wojciech

2:2 12:30 EQ

Vitek Josef Wachowski Sebastian, Steber Jan

2:3 28:58 EQ

Shcherbakov Dmytro Samusenko Mikhail, Stasiewicz Jakub

3:3 37:34 +1

Kowalówka Sebastian Kowalówka Adrian, Danecek Jan

3:4 55:39 EQ

Polodna Petr Steber Jan, Vitek Josef

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:50 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
13:46 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
22:30 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
36:31 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
51:23 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:32 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 00:00 0 0 0 0
70 Łazarz Witold 59:10 36 32 4 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 2 2 2
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 1 1 0
7 Danecek Jan 1 2 3 0
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
8 Iwaniak Sebastian 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 1 0 1 4
33 Saur Jakub 0 0 0 0
81 Rufer Adam 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hatłas Marcel 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
84 Krzak Jakub 0 0 0 0
43 Kasperlik Ondrej 0 0 0 0
98 Kasperlik Martin 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 32 29 3 90
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 1 0 1 0
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 3 3 2
11 Polodna Petr 1 1 2 0
73 Vitek Josef 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
91 Wachowski Sebastian 0 1 1 0
16 Shcherbakov Dmytro 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0