Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

  • Data:

    22.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:48 EQ

Steber Jan Skutchan Adam

1:1 52:50 EQ

Meidl Radek Hoog Jonas, Baranyk Milan

1:2 56:40 EQ

Marzec Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:52 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
12:21 Zatko Miroslav PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
17:29 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Atak łokciem
18:49 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk PS Spowodowanie upadku przeciwnika
28:28 Samusenko Mikhail MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
29:20 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:49 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
38:53 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:07 Baranyk Milan PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
48:48 Hoog Jonas PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:30 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Rzucenie na bandę
60:00 Zatko Miroslav PGE Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Zatko Miroslav PGE Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Szczerbakow Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Szczerbakow Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0
31 Tryanichev Alexander 59:00 28 26 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 4
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Latal Jan 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 6
66 Meidl Radek 1 0 1 0
22 Hoog Jonas 0 1 1 2
80 Baranyk Milan 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 60:00 35 34 1 97
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
24 Steber Jan 1 0 1 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 1 1 2
1.24