Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL):

    Zbigniew Bryjak

  • Wynik:

    1:9 (0:3, 1:3, 0:3)

  • Data:

    2017-10-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    07:00

  • Godzina zakończenia:

    08:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak, Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    5

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:21 EQ

Proczek Michał

0:2 08:15 EQ

Zazałowski Janusz Mila Kacper

0:3 16:51 EQ

Sojka Jakub Gurzyński Szymon

0:4 24:11 EQ

Sojka Jakub Milewski Mateusz

1:4 27:23 EQ

Baut Michał Dudek Wojciech

1:5 28:13 EQ

Wytrykus Adam Orlik Adrian

1:6 29:16 EQ

Chwałkowski Dawid

1:7 41:25 EQ

Gurzyński Szymon Milewski Mateusz, Sojka Jakub

1:8 44:17 EQ

Szczagiel Marcel Zazałowski Janusz

1:9 54:23 EQ

Korzyniewski Łukasz Chwałkowski Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:30 Katryniok Karol TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Zahaczenie
11:21 Szyszko Paweł TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:03 Gurzyński Szymon TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL) 2 Trzymanie
33:11 Szczagiel Marcel TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
47:19 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
47:19 Korzyniewski Łukasz TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rutkowski Dżastin 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Bartosz 0 0 0 0
90 Katryniok Karol 0 0 0 2
16 Szyszko Paweł 0 0 0 2
69 Baut Michał 1 0 1 0
5 Dudek Wojciech 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krzyszkowski Marcin 0 0 0 0
20 Szmol Julia 0 0 0 0
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
30 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 0
7 Mularczyk Jakub 0 0 0 2

TMH Polonia Bytom I (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 30:20 0 0 0 0
31 Wieczorek III Łukasz 29:40 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Proczek Michał 1 0 1 0
21 Mila Kacper 0 1 1 0
8 Gurzyński Szymon 1 1 2 2
69 Milewski Mateusz 0 2 2 0
77 Sojka Jakub 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Wytrykus Adam 1 0 1 0
33 Zazałowski Janusz 1 1 2 0
18 Chwałkowski Dawid 1 1 2 0
12 Orlik Adrian 0 1 1 0
87 Szczagiel Marcel 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Korzyniewski Łukasz 1 0 1 2
1.19