Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL):

    Jakubik Mariusz

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    0:8 (0:2, 0:0, 0:6)

  • Data:

    2017-12-08

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:20

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Marian Witek

  • Sędzia liniowy:

    x

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:29 EQ

Pisula Paweł Rocki Kacper

0:2 11:34 +1

Pisula Paweł Radwański Aleks

0:3 43:23 EQ

Radwański Aleks

0:4 45:09 EQ

Pisula Paweł Radwański Aleks

0:5 52:48 EQ

Górniak Karol

0:6 54:20 EQ

Lisowski Krystian Pisula Paweł

0:7 56:35 +1

Rocki Kacper

0:8 59:41 EQ

Pisula Paweł Radwański Aleks

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:57 Buczak Krzysztof UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Zahaczenie
29:32 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę
41:08 Kot Anna UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Zahaczenie
41:46 Buczak Krzysztof UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:30 Kot Anna UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 40:00 2 0 2 0
31 Mąsior Adam 20:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
3 Bibrzycki Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
19 Michalak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 4
8 Bratek Jan 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2
69 Smrek Emil 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Klaja Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
9 Buczak Krzysztof 0 0 0 4
5 Żyła Justyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Źrebiec Franciszek 40:00 0 0 0 0
1 Sudyka Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 1 1 2 0
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 1 3 4 0
94 Pisula Paweł 4 1 5 0
9 Lisowski Krystian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
77 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0
83 Górniak Karol 1 0 1 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Błaszczak Szymon 0 0 0 0
16 Sobota Leon 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
44 Łańko Oliwier 0 0 0 0
22 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0