Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL)

  • Trener MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKH Dębica (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Dębica (ŻS MOZHL):

    Michał Wiktor

  • Wynik:

    1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

  • Data:

    2018-03-02

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:20

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Sebastian Sałach, Krzysztof Zawiłowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    28

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:48 EQ

Tynka Dawid Rospond Oliwia

1:1 17:03 EQ

Majewski Mikołaj Pękala Mikołaj

1:2 29:44 +1

Kuzak II Marcin Żądło Kamil

1:3 39:59 EQ

Żądło Kamil

1:4 51:23 EQ

Tumidalski Oliwer Kuzak II Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:37 Adamczyk Oskar MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:10 Kapa Damian MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Trzymanie
43:39 Nosal Natalia UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:01 Tumidalski Oliwer UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Rzucenie na bandę
47:50 Dzięgiel Miłosz MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:04 Rajtar Marcin MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Cracovia Kraków (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Rospond Michał 20:00 2 0 2 0
1 Parcz Bartłomiej 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Drozd Ignacy 0 0 0 0
16 Kapa Damian 0 0 0 2
4 Rajtar Marcin 0 0 0 2
9 Kurcab Jakub 0 0 0 0
15 Sobesto Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Dzięgiel Miłosz 0 0 0 2
25 Tynka Dawid 1 0 1 0
8 Gorczyca Sebastian 0 0 0 0
19 Rospond Oliwia 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Tomal Miłosz 0 0 0 0
23 Sobczyk Borys 0 0 0 0
20 Klimek Mikołaj 0 0 0 0
21 Peterson Stanisław 0 0 0 0
7 Barnaś Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Adamczyk Oskar 0 0 0 2

UKH Dębica (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wrona Oskar 40:00 1 0 1 0
69 Tyczyński Igor 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kieraś Jakub 0 0 0 0
72 Kozioł Adam 0 0 0 0
21 Balasa Dawid 0 0 0 0
19 Żądło Kamil 1 1 2 0
37 Smagacz Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Maniak Wiktor 0 0 0 0
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0
47 Pękala Mikołaj 0 1 1 0
9 Kielar Bartosz 0 0 0 0
80 Stachura Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Kuzak II Marcin 1 1 2 0
91 Tumidalski Oliwer 1 0 1 2
17 Pawlik Paweł 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
40 Nosal Natalia 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Klimczak Jakub 0 0 0 0
25 Majewski Mikołaj 1 0 1 0