Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL):

    Mariusz Jakubik

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    2:13 (0:3, 2:5, 0:5)

  • Data:

    2017-12-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    11:40

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Monika Szpyt, Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:55 EQ

Lisowski Krystian Mazur Jan

0:2 09:12 EQ

Łańko Oliwier Radwański Aleks

0:3 17:52 EQ

Pisula Paweł

0:4 22:16 EQ

Bąk Jakub Mazur Jan

0:5 24:51 EQ

Lisowski Krystian Radwański Aleks

1:5 27:13 EQ

Kukla Igor

1:6 27:43 EQ

Pisula Paweł

2:6 31:31 EQ

Płonka Adrian

2:7 33:40 EQ

Lisowski Krystian

2:8 38:59 EQ

Lisowski Krystian

2:9 48:35 EQ

Radwański Aleks Lisowski Krystian

2:10 49:19 EQ

Lisowski Krystian Radwański Aleks

2:11 49:43 EQ

Mazur Jan Łańko Oliwier

2:12 53:14 EQ

Lisowski Krystian Pisula Paweł

2:13 55:12 EQ

Starościak Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
58:31 - UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 40:00 8 0 8 0
31 Mąsior Adam 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
3 Bibrzycki Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 0 1 0
19 Michalak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0
87 Kukla Igor 1 0 1 0
69 Smrek Emil 0 0 0 0
98 Zygmunt Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Klaja Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
9 Buczak Krzysztof 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Korczyk Dariusz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Źrebiec Franciszek 40:00 2 0 2 0
1 Sudyka Jakub 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
6 Bąk Jakub 1 0 1 0
26 Radwański Aleks 1 3 4 0
94 Pisula Paweł 2 1 3 0
9 Lisowski Krystian 6 1 7 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Starościak Michał 1 0 1 0
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0
83 Górniak Karol 0 0 0 0
25 Mazur Jan 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Błaszczak Szymon 0 0 0 0
16 Sobota Leon 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0
44 Łańko Oliwier 1 1 2 0
22 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0