Statystyki PZHL

# Zespół M Pkt BZ BS
1. Naprzód Janów Katowice 16 45 118 30
2. SMS PZHL Katowice 18 35 76 50
3. Academy 1928 KTH Krynica 14 31 96 55
4. UKH Unia Oświęcim 16 28 71 64
5. PTH Koziołki Poznań 16 24 69 95
6. GKS Stoczniowiec Gdańsk 18 16 56 93
7. SMS Toruń 18 12 55 117
8. UKH Dębica 16 7 56 93

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 22.09.2018 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:1 SMS Toruń
2 22.09.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 2:3 UKH Unia Oświęcim
3 03.11.2018 18:15 Academy 1928 KTH Krynica 7:1 PTH Koziołki Poznań
4 20.10.2018 16:00 UKH Dębica 2:7 SMS PZHL Katowice

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
5 23.09.2018 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:6 SMS Toruń
6 23.09.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 8:2 UKH Unia Oświęcim
7 04.11.2018 14:30 Academy 1928 KTH Krynica 3:5 PTH Koziołki Poznań
8 21.10.2018 12:00 UKH Dębica 3:5 SMS PZHL Katowice

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
9 29.09.2018 19:00 SMS PZHL Katowice 3:0 GKS Stoczniowiec Gdańsk
10 01.01.2018 00:00 Academy 1928 KTH Krynica UKH Dębica
11 29.09.2018 17:30 UKH Unia Oświęcim 8:2 PTH Koziołki Poznań
12 29.09.2018 18:30 SMS Toruń 6:11 Naprzód Janów Katowice

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13 30.09.2018 10:00 SMS PZHL Katowice 7:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
14 01.01.2018 00:00 Academy 1928 KTH Krynica UKH Dębica
15 30.09.2018 12:00 UKH Unia Oświęcim 9:3 PTH Koziołki Poznań
16 30.09.2018 11:00 SMS Toruń 0:13 Naprzód Janów Katowice

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17 06.10.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 10:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
18 06.10.2018 18:00 PTH Koziołki Poznań 5:2 SMS Toruń
19 06.10.2018 16:00 UKH Dębica 6:10 UKH Unia Oświęcim
20 06.10.2018 19:00 Academy 1928 KTH Krynica 4:5 d. SMS PZHL Katowice

RUNDA 1 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21 07.10.2018 13:00 Naprzód Janów Katowice 8:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
22 07.10.2018 12:30 PTH Koziołki Poznań 8:3 SMS Toruń
23 07.10.2018 12:00 UKH Dębica 0:5 UKH Unia Oświęcim
24 07.10.2018 16:00 Academy 1928 KTH Krynica 3:0 SMS PZHL Katowice

RUNDA 1 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25 13.10.2018 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:8 Academy 1928 KTH Krynica
30 14.10.2018 11:00 UKH Unia Oświęcim 4:7 SMS PZHL Katowice
27 13.10.2018 18:45 SMS Toruń 7:1 UKH Dębica
28 13.10.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 9:1 PTH Koziołki Poznań

RUNDA 1 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29 14.10.2018 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:11 Academy 1928 KTH Krynica
26 13.10.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim 4:3 k. SMS PZHL Katowice
31 14.10.2018 10:30 SMS Toruń 7:2 UKH Dębica
32 14.10.2018 13:00 Naprzód Janów Katowice 12:4 PTH Koziołki Poznań

RUNDA 1 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
33 27.10.2018 18:00 PTH Koziołki Poznań 7:5 GKS Stoczniowiec Gdańsk
34 27.10.2018 16:00 UKH Dębica 1:3 Naprzód Janów Katowice
35 27.10.2018 19:30 SMS PZHL Katowice 9:2 SMS Toruń
36 27.10.2018 18:00 Academy 1928 KTH Krynica 4:5 k. UKH Unia Oświęcim

RUNDA 1 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
37 28.10.2018 12:30 PTH Koziołki Poznań 3:2 d. GKS Stoczniowiec Gdańsk
38 28.10.2018 12:00 UKH Dębica 2:6 Naprzód Janów Katowice
39 28.10.2018 13:00 SMS PZHL Katowice 4:1 SMS Toruń
40 28.10.2018 16:00 Academy 1928 KTH Krynica 9:4 UKH Unia Oświęcim

RUNDA 1 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
41 17.11.2018 15:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:1 UKH Unia Oświęcim
42 17.11.2018 19:30 SMS Toruń 2:13 Academy 1928 KTH Krynica
43 17.11.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 4:1 SMS PZHL Katowice
44 17.11.2018 18:00 PTH Koziołki Poznań 7:6 UKH Dębica

RUNDA 1 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
45 18.11.2018 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:3 UKH Unia Oświęcim
46 18.11.2018 11:30 SMS Toruń 4:8 Academy 1928 KTH Krynica
47 18.11.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 4:1 SMS PZHL Katowice
48 18.11.2018 12:30 PTH Koziołki Poznań 7:5 UKH Dębica

RUNDA 1 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
49 24.11.2018 16:00 UKH Dębica 5:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk
50 22.09.2018 18:00 PTH Koziołki Poznań 3:4 k. SMS PZHL Katowice
51 22.12.2018 00:00 Naprzód Janów Katowice Academy 1928 KTH Krynica
52 24.11.2018 15:30 UKH Unia Oświęcim 4:2 SMS Toruń

RUNDA 1 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
53 25.11.2018 12:00 UKH Dębica 3:7 GKS Stoczniowiec Gdańsk
54 23.09.2018 13:00 PTH Koziołki Poznań 6:3 SMS PZHL Katowice
55 23.12.2018 00:00 Naprzód Janów Katowice Academy 1928 KTH Krynica
56 25.11.2018 19:00 UKH Unia Oświęcim 4:1 SMS Toruń

RUNDA 2 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
57 01.12.2018 18:45 SMS Toruń 7:4 GKS Stoczniowiec Gdańsk
58 01.12.2018 17:15 UKH Unia Oświęcim 2:4 Naprzód Janów Katowice
59 10.11.2018 18:00 PTH Koziołki Poznań 5:7 Academy 1928 KTH Krynica
60 01.12.2018 18:50 SMS PZHL Katowice 5:2 UKH Dębica

RUNDA 2 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
61 02.12.2018 10:30 SMS Toruń 4:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk
62 02.12.2018 13:30 UKH Unia Oświęcim 3:8 Naprzód Janów Katowice
63 11.11.2018 12:30 PTH Koziołki Poznań 2:10 Academy 1928 KTH Krynica
64 02.12.2018 12:45 SMS PZHL Katowice 6:0 UKH Dębica

RUNDA 2 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
65 15.12.2018 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 SMS PZHL Katowice
66 15.12.2018 16:00 UKH Dębica 13:3 Academy 1928 KTH Krynica
67 01.01.2018 00:00 PTH Koziołki Poznań UKH Unia Oświęcim
68 15.12.2018 19:00 Naprzód Janów Katowice 10:0 SMS Toruń

RUNDA 2 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
69 16.12.2018 12:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:3 SMS PZHL Katowice
70 16.12.2018 12:00 UKH Dębica 5:6 d. Academy 1928 KTH Krynica
71 01.01.2018 00:00 PTH Koziołki Poznań UKH Unia Oświęcim
72 16.12.2018 13:15 Naprzód Janów Katowice 6:0 SMS Toruń

RUNDA 2 19 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
73 05.01.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Naprzód Janów Katowice
74 05.01.2019 00:00 SMS Toruń PTH Koziołki Poznań
75 05.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim UKH Dębica
76 05.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice Academy 1928 KTH Krynica

RUNDA 2 20 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
77 06.01.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Naprzód Janów Katowice
78 06.01.2019 00:00 SMS Toruń PTH Koziołki Poznań
79 06.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim UKH Dębica
80 06.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice Academy 1928 KTH Krynica

RUNDA 2 21 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
81 12.01.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica GKS Stoczniowiec Gdańsk
82 12.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice UKH Unia Oświęcim
83 12.01.2019 00:00 UKH Dębica SMS Toruń
84 12.01.2019 00:00 PTH Koziołki Poznań Naprzód Janów Katowice

RUNDA 2 22 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
85 13.01.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica GKS Stoczniowiec Gdańsk
86 13.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice UKH Unia Oświęcim
87 13.01.2019 00:00 UKH Dębica SMS Toruń
88 13.01.2019 00:00 PTH Koziołki Poznań Naprzód Janów Katowice

RUNDA 2 23 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
89 19.01.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk PTH Koziołki Poznań
90 19.01.2019 00:00 Naprzód Janów Katowice UKH Dębica
91 19.01.2019 00:00 SMS Toruń SMS PZHL Katowice
92 19.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim Academy 1928 KTH Krynica

RUNDA 2 24 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
93 20.01.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk PTH Koziołki Poznań
94 20.01.2019 00:00 Naprzód Janów Katowice UKH Dębica
95 20.01.2019 00:00 SMS Toruń SMS PZHL Katowice
96 20.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim Academy 1928 KTH Krynica

RUNDA 2 25 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
97 26.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec Gdańsk
98 26.01.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica SMS Toruń
99 26.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice Naprzód Janów Katowice
100 26.01.2019 00:00 UKH Dębica PTH Koziołki Poznań

RUNDA 2 26 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
101 27.01.2019 00:00 UKH Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec Gdańsk
102 27.01.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica SMS Toruń
103 27.01.2019 00:00 SMS PZHL Katowice Naprzód Janów Katowice
104 27.01.2019 00:00 UKH Dębica PTH Koziołki Poznań

RUNDA 2 27 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
105 02.02.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk UKH Dębica
106 02.02.2019 00:00 SMS PZHL Katowice PTH Koziołki Poznań
107 02.02.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica Naprzód Janów Katowice
108 02.02.2019 00:00 SMS Toruń UKH Unia Oświęcim

RUNDA 2 28 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
109 03.02.2019 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk UKH Dębica
110 03.02.2019 00:00 SMS PZHL Katowice PTH Koziołki Poznań
111 03.02.2019 00:00 Academy 1928 KTH Krynica Naprzód Janów Katowice
112 03.02.2019 00:00 SMS Toruń UKH Unia Oświęcim