Statystyki PZHL

OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE



Data Gospodarze Wynik Goście
21.02.2019 JKH GKS Jastrzębie 0:1 Comarch Cracovia
21.02.2019 Tauron KH GKS Katowice 0:0 KS Unia Oświęcim

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
B
Bramki
A
Asysty
PIM
Liczba minut kar nałożonych na zawodnika
Data Gospodarze Wynik Goście
20.02.2019 Orlik Opole 3:5 Naprzód Janów Katowice
20.02.2019 UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 3:14 UKH Dębica U14 (ŻS)
20.02.2019 Węglokoks Kraj Polonia Bytom 0:5 Zagłębie Sosnowiec
19.02.2019 KH Energa Toruń 2:1 TatrySki Podhale Nowy Targ
19.02.2019 MH Automatyka Gdańsk 5:2 GKS Tychy
19.02.2019 KTH KM Krynica U16 (MŁ) 4:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)
18.02.2019 Comarch Cracovia 3:1 JKH GKS Jastrzębie
18.02.2019 KS Unia Oświęcim 5:2 Tauron KH GKS Katowice
17.02.2019 BKS Bydgoszcz 3:4 KH Warsaw Capitals
17.02.2019 MKS Sokoły Toruń U18 (JM) 5:0 MKS Cracovia Kraków U18 (JM)
Data Gospodarze Goście
22.02.2019 AH Legia Warszawa U14 (ŻS) MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)
22.02.2019 MKS Cracovia Kraków U16 (MŁ) KTH KM Krynica U16 (MŁ)
22.02.2019 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk
22.02.2019 TatrySki Podhale Nowy Targ KH Energa Toruń
23.02.2019 Zagłębie Sosnowiec II KH Gazda Team Nowy Targ
23.02.2019 AH Legia Warszawa U14 (ŻS) MKS Sokoły Toruń U14 (ŻS)
23.02.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) AH Legia Warszawa I U12 (ŻM)
23.02.2019 MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) ŁKH Łódź U12 (ŻM)
23.02.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM)
23.02.2019 UKS Bombek Malbork U12 (ŻM) AH Legia Warszawa II U12 (ŻM)
23.02.2019 MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ)
23.02.2019 UKH Dębica U14 (ŻS) MMKS Podhale Nowy Targ U14 (ŻS)
23.02.2019 MKS Cracovia Kraków U12 (ŻM) MMKS Podhale Nowy Targ U12 (ŻM)
23.02.2019 UKH Dębica U12 (ŻM) KTH KM Krynica U12 (ŻM)
23.02.2019 Naprzód Janów Katowice Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019 MMKS Podhale Nowy Targ (K) KS Cracovia 1906 (K)
23.02.2019 PTH Kozice Poznań (K) UKH Białe Jastrzębie (K)
24.02.2019 UKS Bombek Malbork U12 (ŻM) AH Legia Warszawa I U12 (ŻM)
24.02.2019 UKH Unia Oświęcim U16 (MŁ) MKS Cracovia Kraków U16 (MŁ)
24.02.2019 KH Warsaw Capitals GKS Stoczniowiec Gdańsk II